Вночі з 5 на 6 червня о 00:45 в «Арґументі-Кіно» на «1+1» – дебюти «Оксамитовий сезон» та «Філософія»

АргументКіно

Вночі з 5 на 6 червня о 00:45 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» – два короткометражні ігрові дебюти – «Оксамитовий сезон» (2006) Олександри Хребтової та «Філософія» (2005) Алли Пасікової. Також – інформація про кінотеатральні прем’єри, фестивальне життя, календар тижня, українські кіноновини.

«Оксамитовий сезон» Олександри Хребтової 2006 року на фестивалі «Відкрита ніч – Дубль 10» був удостоєний одразу чотирьох призів – за найкращий професійний ігровий фільм, а також за операторську роботу і найкращим акторам – Ліні Будник та Анатолію Бевзу.

Сюжет зворушливий та елегійний. Головні герої – немолоде подружжя, яке більшість свого життя віддало турботі за ближніми. Й нарешті з’являється можливість пожити «для себе», пофантазувати про власне майбутнє, що його лишилося не так і багато…


«Оксамитовий сезон», реж. Олександра Хребтова

«Філософія», реж. Алла Пасікова

«Філософію» Алли Пасікової на тому ж – десятому – фестивалі «Відкрита ніч» було нагороджено за найкращу режисуру та найкращий сценарій (сценаристка Олена Урсакі).

Щемлива історія двох немолодих, але зворушливих у своїй наївності, сільських чоловіків, чиє життя минає із відчуттям невикористаних можливостей. Вони згадують невдатливе минуле, але й сподіваються на майбутнє, намагаючись не втратити сенсу життя. Виконавці ролей у фільмі – Ярослав Гаврилюк та Микола Боклан.

«Арґумент-Кіно», 30 травня 2016 року