7 червня фільм «Земля: Один вражаючий день» виходить у кінопрокат

Zemla.1.den

7 червня 2018 року в український прокат виходить документальна стрічка «Земля: Один вражаючий день», озвучена Олександром «Фоззі» Сидоренко з гурту ТНМК. Фільм відкривав 5-й ювілейний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Знятий за допомогою найсучасніших технологій, фільм запрошує глядачів у подорож нашою планетою у компанії різноманітних тварин, і показує один день з їхнього життя. «Один вражаючий день» є продовженням одних із найдорожчих документальних фільмів в історії кіно – «Землі» та «Океанів».

В оригінальній версії фільму закадровим голосом-оповідачем став Роберт Редфорд, у китайській – Джекі Чан. Для українського прокату фільм озвучив Олександр «Фоззі» Сидоренко з гурту ТНМК. За словами музиканта, зіркові попередники змусили його похвилюватися. «Режисерка озвучки заспокоїла мене – вона сказала, що ми зробимо ще краще, адже у Редфорда постійно однакова інтонація», – сміється Фоззі.

Робота над зйомками тривала 142 дні, і близько 3-х років пішло на монтаж фільму. У виробництві стрічки були задіяні більше ста людей: зйомки проходили у 22 країнах. Серед режисерів «Землі» – британець Пітер Веббер, автор «Дівчини з перловою сережкою» та «Ганнібал: Сходження».

У фільмі представлені 38 видів тварин, серед яких – колібрі з Еквадору, великі панди з Китаю, білоголові лангури та японські журавлі. Для зйомки мавп-лангурів знімальній групі довелося запускати у повітря понад 200 дронів, оскільки мавпи постійно ховалися у печерах. Для зйомок дитинчат панди фотографам довелося вдягнути костюми панд, щоб не злякати їх.

«Земля: Один вражаючий день» виходить на екрани українських кінотеатрів 7 червня.

«Артхаус Трафік», 31 травня 2018 року