7 вересня «Удача Лохана» Стівена Содерберга виходить у кінопрокат

Udacha.Lohana

7 вересня 2017 року на екрани українських кінотеатрів виходить кримінальна комедія «Удача Лохана» – новий фільм Стівена Содерберга, творця картини «11 друзів Оушена» і лауреата премії «Оскар».

«Удача Лохана» – перший фільм, який побачить світ після заяви Содерберга про відхід з кіно. Від 2013 року лауреат «Золотої пальмової гілки» та премії «Оскар» за найкращу режисуру займався проектами для телебачення – серіалами «Лікарня Нікербокер» і «Дівчина за викликом».

«Спочатку мене попросили допомогти з пошуками режисера, який міг би зняти цю картину. Але і в мене самого прочитане викликало захват. Через кілька тижнів я усвідомив, що не хочу, щоб «Удачу Лохана» знімав хтось інший: на кожній сторінці я чітко бачив сцени майбутнього фільму», – пригадує режисер.

Іншою особливістю картини стала нова модель прокату і дистриб’юції – виходець з незалежного американського кіно, Стівен Содерберг неодноразово виступав проти диктатури кіностудій. Працюючи над «Удачею Лохана», режисер повністю зберіг контроль не лише над творчим процесом, а й над промо-кампанією. У свою чергу, актори погодилися зніматися за мінімальний гонорар з виплатами відсотків у разі високих зборів.

Братів Лоханів, що здійснюють пограбування букмекерської контори під час автоперегонів, грають Ченнінг Татум («Супер Майк») і Адам Драйвер («Патерсон», «Зоряні війни»). На справу вони запрошують божевільного підривника – його, у незвичному для себе комедійному амплуа, зіграв Деніел Крейг («007: Спектр»).

Версія назви, обрана для українського прокату – «Удача Лохана» (в оригіналі «Logan Lucky») – обіграє прізвище головного героя, і вказує на те, що за пограбуванням століття стоять далеко не професіонали.

«Удача Лохана» виходить в український прокат 7 вересня. Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ. Спонсор показу – Stella Artois.

Фільм побачать глядачі у понад 100 кінотеатрах по всій Україні. Картина демонструється в українській озвучці, а також мовою оригіналу з українськими субтитрами.

«Артхаус Трафік», 5 вересня 2017 року