Оголошено склад журі FIPRЕSCI 7-го ОМКФ

OMKF

29 червня 2016 року 7-й Одеський МКФ оголосив склад Журі Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI).

До нього увійшли український кінокритик Дарія Бадьйор, російський історик кіно Алєксєй Гусєв та віце-президент Французської спілки кіножурналістів Ґідеон Кутс.

Дарія Бадьйор – кінокритик, редактор розділів «Культура» і «Блоги» онлайн-видання LB.ua. Публікувалася в «Vogue Ukraine», «Korydor» та інших виданнях. Автор статей про український кінематограф у книзі «Мистецтво українських шістдесятників» та статті в каталозі «Тіні забутих предків».

Алєксєй Гусєв – володар премії ім. М. Левітіна та диплому Гільдії кінознавців та кінокритиків Росії, призу «Золоте перо» в номінації «Арт-критика». Керівник розділу «Світове кіно» видання «Новітня історія вітчизняного кіно. 1986–2000», член редколегії видавництва «Сеанс» та викладач СПбГІКіТу зі значним досвідом режисури в театрі («СатурН», Санкт-Петербург). Як кінорежисер Алєксєй Гусєв дебютував з фільмом «Список кораблів».

Ґідеон Кутс вже не раз був у складі журі FIPRESCI – на кінофестивалях в Каннах, Палм Спрінгс, Сіетлі, Москві, Варшаві та Софії. Він регулярно висвітлює усі основні міжнародні кіноподії, є постійним кореспондентом «France 24», «I 24», «Radio France», «BFM networks», журналу «L’Arche» та інших видань. Ґідеон Кутс – голова Європейського офісу Ізраїльського управління радіомовлення, засновник та голова премії в галузі кіно та критики «Золоті пера», віце-президент Французької Спілки кіножурналістів, почесний голова Асоціації іноземної преси і професор комунікацій в університеті «Paris 8».