АМКУ проводить опитування на ринку кінодистриб’юції

AMKU

В Антимонопольному комітету України розглядається звернення стосовно можливих ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях компанії «B&H Film Distribution», якій за повідомленням належить 50,4% ринку кінопрокату в Україні.

Так Комітетом із засобів масової інформації встановлено:

«11 грудня в Державному агентстві з питань кіно відбулася зустріч представників державних органів з кінодистрибуторами і кінопрокатниками з приводу особливостей прокату українських національних фільмів. Представники державних інституцій закликали гравців ринку не обмежувати прокат фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги», який вийшов на екрани 7 грудня і з цього тижня конкуруватиме з голлівудським блокбастером «Зоряні війни: Останні джедаї», що виходить на екрани 14 грудня».

З метою визначення стану конкуренції на ринку дистрибуції кінопродукції та контролю за дотриманням його учасниками законодавства про захист економічної конкуренції, Комітетом проводиться перевірка дій суб’єктів господарювання – учасників ринку.

За наявності інформації, яка на вашу думку може допомогти в проведенні перевірки, надсилайте її на електронну адресу: vap@amcu.gov.ua або на поштову адресу Комітету: 03680, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Всю отриману інформацію буде опрацьовано та враховано під час проведення перевірки.

АМКУ, 29 січня 2018 року