«Артхаус Трафік» відкриває кіноклубам безкоштовний легальний доступ до фільмів

Arthouse.Traffic

У рамках проекту «Артхаус Клуб» організатори некомерційних кіноклубів отримують доступ до фільмів, які виходили в український прокат впродовж останніх років.

На онлайн-платформі, після реєстрації та автентифікації, організатори кіноклубів матимуть безкоштовний доступ до фільмів компанії «Артхаус Трафік». У каталозі представлені такі стрічки як «Юність» Паоло Соррентіно, «В центрі уваги» Тома МакКарті, «Любов» Гаспара Ное, «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, альманах короткометражних фільмів «Мудаки. Арабески» та інші. Іноземні стрічки представлені в українській озвучці або з українськими субтитрами.

Денис Іванов, директор компанії «Артхаус Трафік»: «Кіноклуби – це основа кінокультури в Україні. Критики, режисери, організатори фестивалів, прокатники – зараз усі вони виходять із кіноклубів. Тому підтримуючи цей аматорський рух, ми закладаємо фундамент майбутнього кінопроцесу».

Права надаються безкоштовно тим кіноклубам, вхід до яких є вільним для відвідувачів та в яких не здійснюється продаж напоїв, їжі, книжок, сувенірної продукції тощо та відсутня реклама комерційних торгівельних марок.

Сайт «Артхаус Клубу» тут>>>

«Артхаус Трафік», 14 листопада 2016 року