«Артхаус Трафік» представляє найкращі арт-фільми 2017 року у «Жовтні»

Art.Filmy.Roky.2017

Із 28 грудня 2017 року по 17 січня 2018 року в столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудуться покази проекту «Найкращі арт-фільми року», в рамках яких глядачі зможуть ще раз оцінити найгучніші релізи 2017 року, які випускала в прокат компанія «Артхаус Трафік».

На великому екрані знову покажуть фільми-призери Берлінського та Каннського кінофестивалів, а також глядацькі хіти.

Добірка включає фільми, які стали подією для глядачів усього світу. На екрани повертається лауреат «Золотої пальмової гілки» Канн, найкращий фільм року за версією Європейської кіноакадемії та один із фаворитів премії «Оскар» у номінації найкращий фільм іноземною мовою – «Квадрат» Рубена Естлунда. Берлінський кінофестиваль представляють Золотий і Срібний призери: мелодрама «Тіло і душа» Ільдіко Еньєді та трагікомедія «По той бік надії» ветерана європейського кіно Акі Каурісмякі.

Інші культові режисери в програмі – Джим Джармуш та його поетична казка «Патерсон», і Терренс Малік з документальним філософським епосом «Мандрівка часу», який був озвучений Сашою Кольцовою.

Знову побачити в кіно можна буде і «Рівень чорного» Валентина Васяновича – його експериментальна драма представляла Україну в якості національного кандидата на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. Про події на Сході України крізь призму історій звичайних підлітків розповість документальна стрічка «Школа №3» Ґеорґа Жено та Лізи Сміт, яка була відзначена в цьому році на Берлінському кінофестивалі.

Не обійшлося в добірці і без французького кіно – еротичного трилера Франсуа Озона «Подвійний коханець» та чуттєвої мелодрами «Ілюзія кохання» з Маріон Котіяр.

Серед «Найкращих фільмів року» – і хіти прокату «Удача Лохана» Стівена Содерберга з Деніелом Крейгом, «Сфера» з Томом Хенксом та Еммою Уотсон, та «Субурбікон» Джорджа Клуні з Меттом Деймоном і Джуліанною Мур.

Анімацію в добірці представляють два мультфільми, які номіновані на премію «Оскар» – пластиліново-лялькове «Життя Кабачка» Клода Барраса та візуальна притча «Червона черепаха» Міхаеля Дюдока де Віта.

Добірку найкращих арт-фільмів року на великому екрані можна побачити у київському кінотеатрі «Жовтень» вже з 28 грудня. Покази проходять з українською озвучкою.

Розклад показів незабаром з’явиться на сайті кінотеатру «Жовтень».

«Артхаус Трафік», 21 грудня 2017 року