«Вавилон’13» на Kinofest NYC

babylon.13

Від 9 до 11 травня 2014 року у Нью Йорку пройде щорічний кінофестиваль Kinofest NYC, який організовує Український музей у Нью-Йорку, а цього року до створення фестивалю долучилася також донецька платформа культурних ініціатив «Ізоляція». 

Серед насиченої триденної програми передбачені також і покази фільмів з української громадської ініціативи – проекту «Вавилон’13», створюваного гуртом кінематографістів, які з перших днів розгортання Української революції гідності почали фіксувати на камеру громадянський протест у Києві.

Представлять стрічки глядачам Володимир Тихий, режисер та продюсер проекту, та Юрій Грузінов, оператор проекту, який був викрадений на Кримському півострові під час анексії Криму Росією.

Партнер фестивалю – «Ізоляція» – допомагала команді «Вавилону’13» відзняти свою донецьку серію, яка отримала неабиякий резонанс серед користувачів інтернет-мережі.

Kinofest NYC – кінофестиваль, що спрямований на промоцію незалежного українського кіна та кіна з пострадянських країн. Кінофестиваль намагається привнести в життя нью-йоркця розуміння про Східну Європу через її кінематограф.

НСКУ, 9 травня 2014 року