«Борода» Дмитра Сухолиткого-Собчука змагається на «Відкритій ночі»

Ukraine.Goodbye

Фільм «Борода» бере участь в основному конкурсі 16-го фестивалю короткометражного кіна «Відкрита ніч»…

“Відкрита ніч” позиціонує себе виключно як національний фестиваль, який знайомить шанувальників кіномистецтва з кращими досягненнями українських кінематографістів за останній рік.

Традиційно фестиваль пройде в ніч з 6-го на 7-е липня в Києві на Подолі. Покази стартують на заході сонця, а вже о 4-ій ранку журі оголосить переможців. Одночасно з показами в Києві перегляди програми фестивалю пройдуть у Дніпродзержинську, Запоріжжі, Каневі, Копичинцях, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Полтаві, Прилуках, Чернівцях. Також покази відбудуться у селі Легедзине Уманського району Черкаської області та на хуторі Обирок, що поряд з Батурином на Чернігівщині.

У програму фестивалю “Відкрита ніч” увійшло 20 конкурсних фільмів, а загалом буде показано понад 40 стрічок.

Серед членів журі фестивалю цього року – актори Анатолій Хостікоєв і Богдан Бенюк, а також письменниця Оксана Забужко.

Фільм “Борода” розповідає про самотнього жителя занепалого українського села, єдина дочка якого виїхала до Італії. Здається, він змирився із своїми буднями, що проходять в постійному очікуванні… Та одного дня герой вирішує все змінити.

Стрічка Сухолиткого-Собчука “Борода” входить до кінопроекту “Україно, Гудбай!”, що складається із близько тридцяти короткометражок, об’єднаних темою масової еміграції українців з рідної країни.

«Україно, Goodbye!», 5 липня 2012 року