«Борода» – ще один фільм проекту «Україно, goodbye!» напередодні знімання

Ukraine.Goodbye

Дмитро Сухолиткий-Собчук, що є студентом четвертого курсу режисерської майстерні Михайла Іллєнка в Інституті екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого, готується – в рамках проекту «Україно, goodbye!» – до фільмування стрічки «Борода».

Вибір місць фільмування тривав від 30 березня до 16 квітня. Основні локації – це село Стецівка, Снятинського району Івано-Фраківської області.

Кастинґ та підбір акторів завершився 15 квітня. Відтак, в головній ролі Бороди виступить актор Коломийського академічного обласного драматичного театру імені Івана Озаркевича Зіновій Симчич, син знаного українського актора Василя Симчича (1915-1978), відомого за харизматичними ролями у фільмах «Камінний хрест» і «Захар Беркут» Леоніда Осики, «Білий птах з чорною ознакою» Юрія Іллєнка, «Анничка» Бориса Івченка.

Роль доньки Бороди Маріки виконуватиме Марічка Романова (Гордашко).

В ролі сусіда Бороди Ґєника – Микола Гоменюк.

Хлопці на мопедах – Ростислав Самойлевич, Олег Сотник.

Репетиції ж розпочалися 17 квітня й завершилися вчора, 1 травня, у приміщенні Міського палацу дітей та юнацтва міста Чернівці.

Синопсис сценарію «Борода»: «Старий чоловік доживає віку сам у порожньому напівзруйнованому селі. Ім’я старого пам’ятає хіба що його донька та сусід Ґєник. Люди в селі, позаочі, називають старого – Борода. Та доньки нема поруч, а сусід не розуміє, що в старого на душі… Борода годує курей, курить дешеві цигарки, ходить на риболовлю, дивиться на воду і чекає змін. Та одного разу в його руках опиняється патрон до рушниці… Ще мить і все зміниться… Борода зникне».

«Україно, Goodbye!», 2 травня 2011 року