Робен Кампійо представить «120 ударів на хвилину» у Києві

120_battements

Французький режисер Робен Кампійо представить «120 ударів на хвилину», стрічку про право бути живим, у Києві.

Посольство Франції в Україні, ЮНЕЙДС та компанія KINOVE запрошують на прес-конференцію та допрем’єрний показ стрічки з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

27.11. 2017, 17.30 – зал «Сінематека» (кінотеатр «Київ»).

27 листопада, о 17.30 у Культурному центрі «Кінотеатр “Київ”» відбудеться прес-конфереція з Робеном Кампійо та допрем’єрний показ французької соціальної драми «120 ударів на хвилину» за участю режисера картини.

Дії фільму розгортаються на початку 1990-х років, коли СНІД став реальною проблемою, яка забрала безліч життів.

Автором сценарію та режисером виступив Робен Кампійо. На початку 1990-х режисер був членом паризького відділення активістською організації ACT UP. Знання про СНІД поширювалося як і сама епідемія – стрімко і агресивно. Уже десять років тривало занурення в страх і відчай, але в історії боротьби ВІЛ-інфікованих за свої життя була і шалена енергія. Прискорений ритм серця від страху, хвороби і адреналіну і прагнув показати режисер.

«Сценарій фільму я писав на основі власних спогадів про 90-і. Я особисто знав багатьох, чиє життя СНІД знищив маховиком. Для мене було справою честі розповісти історію їхньої боротьби», – розповів режисер.

Зазначимо, що показ приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та у прокат виходить 1 грудня. Організатором заходу 27 листопада виступило Посольство Франції в Україні, за підтримкою «UNAIDS» – Об’єднаної програма Організації Об’єднаних Націй з ВІЛ / СНІД.

Учасники прес-конференції: РОБЕН КАМПІЙО (режисер), ЯРОСЛАВ ЮШКОВ (Kinove), ЯЦЕК ТИШКО (Директор ЮНЕЙДС в Україні), МАТЬЄ АРДЕН (Посольство Франції в Україні)

Офіційна інформація