У Каннах відбулася презентація фільму «Монстри на канікулах 3» за участі Лесі Нікітюк

Monstry.na.kanikulah.3.Cannes

7 травня 2018 року, за день до офіційного відкриття 71-го Каннського фестивалю, Дракова зграя з фільму «Монстри на канікулах 3» висадилася на пірсі готелю Карлтон у Каннах.

Видовищна процесія на чолі з режисером Геннді Тартаковскі та міжнародною командою дубляжу позувала перед фотокамерами на славетній Французькій Рив’єрі.

Далі розпочалося найцікавіше, чарівники з Sony Animations Studio представили корабель з улюбленими персонажами, човен з Гремлінами та водяний банан з відьмами.

У фотоколі взяли участь: режисер Геннді Тартаковскі, Леся Нікітюк (голос Еріки в Україні), Анке Енгельке (голос Еріки у Німеччині), Рік Каванян (Драк у Німеччині), Яніна Ушсе (Мейвіс у Німеччині), Рая Аль-Раше (Еріка в арабських країнах).

Режисер натиснув символічну кнопку, чим ознаменував запуск нового відео контенту до фільму, на який так чекають і дорослі і малі в усьому світі!

Фотозвіт з події  можна переглянути на Фейсбук-сторінці SonyPicturesUkraine.

Яскрава анімаційна пригода «Монстри на канікулах 3» з 12 липня у кіно.

ПРО ФІЛЬМ

Студія: Sony

Оригінальна назва: HOTEL TRANSYLVANIA 3

Старт в Україні: 12.07.2018

Жанр: анімаційна комедія

Режисер: ГЕННДІ ТАРТАКОВСКІ («Монстри на канікулах», «Монстри на канікулах 2»)

Улюблені монстри вирушають у нову пригоду! Цього разу Дракова зграя запалює у морському круїзі на розкішному лайнері. На кораблі розгортатимуться події, які перепсують немало крові наймогутнішому вампірові всіх часів. Гарантуємо подорож all inclusive: інтриги, таємниці, закляття, переляки, жарти і монстри на всі смаки!

За інформацією B&H Film Distribution