Фільми з програми «Чілдрен Кінофесту–2018» доступні для кіноклубних показів

Children.Kinofest2018

Каталог кіноклубу від «Чілдрен Кінофесту» поповнився новими фільмами з цьогорічної програми фестивалю. Педагоги будь-якого освітнього закладу, активісти та керівники кіноклубів України можуть отримати матеріали найкращих європейських стрічок, щоб організувати некомерційні покази для юної аудиторії.

Окрім раніше представлених стрічок, доступними для показів стали нові фестивальні хіти, серед яких документальна стрічка про природу «Земля: Один вражаючий день» від британської студії BBC, знята за допомогою найсучасніших технологій. «Сів заблукала уві сні» – шведсько-норвезька історія однієї ночівлі, що перетворюється на подорож зачарованим будинком, найкраща французька анімаційна стрічки за версією премії «Сезар» – «Великий злий лис та інші історії», а також добірка фільмів-фіналістів Другого дитячого конкурсу фільмів.

Отримати безкоштовний легальний доступ до фільмів користувачі можуть на сайті childrenkinofest.com.

Фільми надаються для роботи у рамках навчального процесу та позакласних годин, дискусійних клубів та кіноклубів, а також для організації шкільних фестивалів кіно.

Усі картини представлені в українській озвучці. До багатьох фільмів пропонуються дидактичні матеріали, які допоможуть в організації дискусій та спростять пояснення глядачам основних ідей фільму. Матеріали та завдання розподілені за віком і містять інформацію про режисера, розбір тематики фільму, дидактичні рекомендації, кінематографічний аналіз та опис культурного контексту.

Для того, щоб приєднатися до проекту потрібно зайти на сайт childrenkinofest.com у розділ «Кіноклуб», обрати фільм із каталогу та заповнити заявку.

Окрім того, у відповідному розділі сайту у відкритому доступі знаходиться каталог кіноініціатів України, міжнародних кінофестивалів для дітей та цікава інформація, пов’язана із галуззю кіно.

«Чілдрен Кінофест» вже два роки співпрацює з викладачами шкіл, бібліотеками та різними культурними ініціативами. Команда кінофестивалю є відкритою до співпраці та запрошує усіх бажаючих стати частиною проекту.

Наступний «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 31 травня по 9 червня 2019 року.

«Чілдрен Кінофест», 12 вересня 2018 року