Кінотеатр «Жовтень» створює клуб друзів кіно

Жовтень

У кінотеатрі «Жовтень» розпочинає роботу кіноклуб «Друзі “Жовтня”», інформує кінотеатр.

До нього приєднаються учасники акції «Меценатські крісла», учасники толоки у період відновлення кінотеатру у 2014-му, власники нереалізованих купонів благодійної допомоги фонду «Врятуй Жовтень». Членами клубу стануть і віддані кіно глядачі, які просувають українські фільми і долучаються до кінопроцесу. Детальні умови буде викладено у анкеті членів кіноклубу «Друзі “Жовтня”».

Учасників кіноклубу матимуть можливість обмінюватися думками щодо кіно і кінопрокату в рамках спеціальних подій. Зокрема, показів фільмі  з репертуару «Жовтня», на які їх буде запрошено на спеціальних умовах. До цих показів можуть долучатися і інші глядачі, аби дивитися кіно у товаристві «Друзів Жовтня».

28 липня 2016 року у кіноклубі відбудеться показ стрічки «Неоновий демон» данського режисера Ніколаса Віндінга Рефна. Фільм був номінований на «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю, де став однією з найдискусійніших кіноробіт. У стрічці про те, що відбувається за лаштунками модної індустрії, знялися Ель Феннінг та Кіану Рівз. Фільм глядачі кінотеатру зможуть переглянути у товаристві активістів, меценатів та інших друзів кінотеатру «Жовтень».

У четвер, 28 липня, на подію «Друзів «Жовтня» запрошено журналістів. Члени кіноклубу заповнять перші анкети і розкажуть про свій внесок у відбудову кінотеатру. У програмі – спілкування з майбутніми учасниками кіноклубу, директором кінотеатру Людмилою Горделадзе (18:30–19:00), показ стрічки «Неоновий демон» (19:05).

Партнером показів виступила  компанія «Артхаус Трафік».

Інформація про показ стрічки «Неоновий Демон» тут>>>.

Продаж квитків для глядачів онлайн.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: (067)-247-59-65, pr@zhovten.kiev.ua.