Держкіно про зустріч молодих українських режисерів із Ігорем Янковським і Пилипом Іллєнком

1466946499

14 червня 2016 року відбулася неформальна зустріч молодих українських режисерів, що взяли участь у роботі кіноринку 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю із засновником Громадської організації «Ініціатива заради майбутнього» Ігорем Янковським, який профінансував їхню поїздку до Лазурового узбережжя Франції, та головою Державного агентства України з питань кіно Пилипом Іллєнком, інформує Держкіно.

У рамках активностей української делегації слід відзначити перший в історії кінофоруму бізнес-ланч за участю українських та іноземних продюсерів, що відбувся 12 травня, а також покази 10 короткометражних фільмів українських режисерів, які 18 та 19 травня відбулися на кіноринку Le Marché du Film в секції Short Film Corner.

Під час зустрічі Пилип Іллєнко розповів про роль проведених заходів для української кіноіндустрії: «На певному етапі свого розвитку українське кіно випало зі світового кінематографа. На сьогодні, головними критеріями його інтеграції є не кількість завойованих нагород та відзнак, а присутність на фестивалях, підтримка постійного діалогу з іноземними колегами щодо перспектив співпраці, створення фільмів у копродукції. Завдяки підтримці Громадської організації «Ініціатива заради майбутнього» ми змогли цього року заявити про українське кіно на наймасштабнішому кінофорумі, де вперше в історії України провели бізнес-ланч «Meet Ukrainian Producers» та налагодили перспективний діалог з іноземними продюсерами».

Держкіно, 15 червня 2016 року