Анімація «Дідочок задумав женитися» у програмі Клермон-Феррана

Didochok.zadymav

Анімаційний фільм «Дідочок задумав женитися» виробництва кінокомпанії «Новатор-фільм», за 100% фінансування Держкіно України, відібрано до програми одного з найпрестижніших світових фестивалів короткого метру Festival International du Court Métrage à Clermont-Ferrand (Франція) у номінацію «Вибір юного глядача».

Сценарій анімаційного фільму заснований на українській народній пісні, автор сценарію Юрій Борисенко. Жив собі дід, і не було в нього жінки. Сумував дід, що ніхто його не приласкає і вирішив женитися. Старої не хотів, а намагався звабити молоду. В цьому йому допомагали тварини його господарства. Вони кожного разу наряджали діда в чудернацький костюм, де він був схожий: то на півня, то на цапа… в залежності від того, хто з тварин його наряджав. Молоду сусідку йому привабити не вдалося, а стара пожаліла невдаху і стали вони жити разом. Мультфільм створено у пластиліновій техніці.

Міжнародний фестиваль короткометражного кіно в Клермон-Феррані (фр. Festival International du court metrage Clermont-Ferrand) – один з найпрестижніших кінофестивалів короткометражного кіно в світі. Проводиться з 1979 року. Проходить щорічно у невеликому містечку Клермон-Ферран (фр. Clermont-Ferrand) на півдні центральної частини Франції. Вважається, що цей фестиваль є найбільшим у світі ринком короткометражних фільмів. 36-ий фестиваль пройде з 31 січня по 8 лютого 2014 року.

Офіційна інформація