«Додому» Нарімана Алієва вийде в обмежений кінопрокат

Evge

«Додому» Нарімана Алієва вийде в обмежений кінопрокат з 19 вересня 2019 року і протягом тижня.

Дебютний повнометражний фільм Нарімана Алієва «Додому» українські глядачі зможуть побачити трохи раніше. Стрічка виходить в обмежений кінопрокат з 19 вересня у кінотеатрі «Жовтень». Сеанси з 9:30 протягом одного тижня.

Події фільму розгортаються спершу у Києві, куди приїздить батько за своїми синами, щоб забрати їх назад до Криму. Один з них загинув на війні і головний герой хоче поховати його за мусульманськими традиціями. Інший син не дуже воліє повернутися додому, але батько також забирає його із собою. Їх чекає довга мандрівка Україною до півдня, сповнена небезпечних перешкод.

Прем’єра «Додому» відбулася у секції «Особливий погляд» цьогорічного Каннського кінофестивалю. Українці вперше подивилися фільм на Одеському міжнародному кінофестивалі, де Наріман Алієв взяв Гран-прі – «Золотого Дюка». У серпні стало відомо, що цей фільм став єдиним претендентом на висування від України на премію «Оскар». Разом з тим, він претендує і на премію Європейської кіноакадемії серед п’ятдесяти інших європейських стрічок. Нагадаємо, що у широкому прокаті «Додому» з’явиться 7 листопада.

Moviegram, 14 вересня 2019 року