«FILM.UA Факультет» пропонує практичний курс від Ванкуверської Школи Кіномистецтва

film.ua.faculty

«FILM.UA Факультет» пропонує практичний курс від Ванкуверської Школи Кіномистецтва «Від сценарію до екрану: майстер-клас з філммейкінгу», спеціально розроблений для учнів старших класів 15–17 років.

Дати: 23, 24 і 25 лютого 2018 року
Локація: кіностудія FILM.UA (Київ)
Важливо: навчання буде проводитись англійською мовою

Практичний курс з кіновиробництва навчає процесам під час зйомки фільму та складається з наступних блоків:

• професії та етапи виробництва в кіно
• сценарна майстерність та сторітелінг, практичне написання сценарію
• кіновиробництво: пре-продакшн, продакшн, пост-продакшн
• акторська майстерність: підготовка, репетиція, зйомка
• робота з кадром, майстерність оператора
• зйомка одним кадром, рух камери, композиція
• монтаж

Викладачі:

Дженіфер Клемент (Jennifer Clement) – голова факультету акторської майстерності VFS. Викладає більше 10 років. Працювала в якості акторки в більш ніж 100 театральних, кіно- і телевізійних проектах Канади і США, зокрема, в серіалах «Надприродне» (Supernatural), «Слідство веде Да Вінчі» (Da Vinci’s Inquest), «Зомбі на ім’я Фідо» (Fido) та інших.

Майкл Басер (Michael Baser) – голова факультету сценарної майстерності VFS. Відомий сценарист, продюсер і шоуранер з досвідом роботи в індустрії більше 38 років. Працював з такими компаніями як 20th Century Fox, Universal Pictures, Disney, Columbia, TriStar і Warner Bros. Серед його проектів: «Повний будинок» (Full House), «Добрі часи» (Good Times), «Джеферсони» (The Jeffersons) і багато інших.

Даррен Борровмен (Darren Borrowman) – керівник кіновиробничого напрямку на факультеті акторської майстерності VFS. Серед його робіт: «Таємниці Смолвіля» (Smallville), «Секретні матеріали: Хочу вірити» (The X-Files: I Want To Believe). Переможець численних конкурсів короткометражних фільмів, режисер художнього інді-фільму «Зроби щось зі своїм життям» (Do Something With Your Life), продюсер і режисер монтажу фільму «Пісня Шарлоти» (Charlotte’s Song).

Вартість курсу: 12 000 грн.

Практичний курс відбудеться англійською мовою (без перекладу) на території освітнього центру «FILM.UA Факультет» за адресою: вул. Миколи Закревського, 22, Київ (кіностудія FILM.UA, вхід №2).

Офіційна інформація