FILM.UA Факультет на Molodist Talent Workshop

F.UA.Molodist

Уже традиційно FILM.UA Факультет виступить партнером Майстерні Талантів у рамках Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Цього року ми підготували чотири майстер-класи від провідних практиків української кіноіндустрії, серед яких

  • оператор Ярослав Пілунський;
  • режисер, продюсер та другий режисер Олексій Смоляр;
  • продюсер, директор POSTMODERN та Digital Cinema Ukraine Юрій Прилипко;
  • директор компанії Signal RED Євген Санніков та
  • керівник напрямку з розвитку міжнародної копродукції Media Resources Management Любов Крохмальна.

Вчора відбувся перший майстер-клас серії на тему «Другий режисер vs 1stAD. Український vs міжнародний досвід» разом із Олексієм Смоляром. Запрошуємо вас на найближчі майстер-класи у рамках Майстерні Талантів цього тижня!

Майстер-клас «Технології та креатив»

Спікери: Юрій Прилипко та Євген Санніков
Дата: 29 травня (вівторок), 19:00–21:00
Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас», вул. Богдана Хмельницького, 57б

Юрій Прилипко – продюсер та директор компаній Postmodernта Digital Cinema Ukraine. Серед останніх робіт Юрія в якості продюсера та продюсера пост-продакшну «Поліна» (реж. Оліас Барко, 2018), «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017), «Незламна» (реж. Сергій Мокрицький, 2015) та серіал «Нюхач» (реж. Артем Литвиненко, 2013).

Євген Санніков – директор компанії Signal RED, креативний директор та супервайзер пост-продакшну циклу докудрам «Великі мрійники»: «Архімед. Володар чисел», «Жюль Верн. Подорож довжиною у життя», «Вільна енергія Тесли», «Дивовижні світи Ціолковського» та ін.

Під час майстер-класу «Технології та креатив» Юрій та Євген розкажуть про можливості технологій, в яких використовується відео-контент та потрібен креатив, зроблять огляд маловідомих кейсів та проектів, розкажуть про технології, які ще не були представлені в Україні, зв’язок кіно із іграми, використання технологій та відео в освіті, VR для архітектури та медицини, про те, як всесвітньо відомі університети співпрацюють з креативними індустріями та замовляють контент з використанням сучасних технологій і яким чином починається співпраця між креативом та наукою.

Майстер-клас «Кіномова»

Спікер: Ярослав Пілунський
Дата: 30 травня (середа), 19:00–21:00
Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас», вул. Богдана Хмельницького, 57б

Ярослав Пілунський – відомий український кінооператор та керівник проекту «Жовтий автобус» – всеукраїнської освітньої та гуманітарної програми для учнів шкіл та їх родин. Серед робіт Ярослава музичні кліпи для ТНМК, GreenGrey, Тіни Кароль, Анастасії Приходько, Христини Соловій, гуртів «ВІА «Гра», The Hardkiss та інших. Серед інших робіт: стрічки «Брати. Остання сповідь» (реж. Вікторія Трофименко, 2015), «Вій 3D» (реж. Олег Степченко, 2014), «Вавилон-13» (2014), «Інді» (реж. Саша Кірієнко, 2007).

Ярослав розповість про те, що таке кіномова, як вона проявляється та пов’язана з нашими повсякденними спостереженнями, як мова пов’язана з кіномовою, а також як автору напрацювати свою унікальну кіномову.

Майстер-клас «Виведення кінопроекту на міжнародний ринок»

Спікер: Любов Крохмальна
Дата: 1 червня (п’ятниця), 19:00–21:00
Місце проведення: Дім освіти та культури «Майстер Клас», вул. Богдана Хмельницького, 57б

Любов Крохмальна – керівник напрямку з розвитку міжнародної копродукції компанії Media Resources Management. З 2008 року працювала в якості юриста-міжнародника. У 2016 році долучилася до медіаконсалтингової компанії Media Resources Management і почала успішно подавати та представляти різноманітні кінопроекти на міжнародних форумах і ринках, серед яких Cartoon Movie (Франція), Be Film Festival (Бельгія), Cartoon Connection (Канада), Cartoon Forum (Франція), Сartoon 360 (Іспанія), TAC (PitchThis!) на Ottawa International Animation Festival (Канада), MIFA на Annecy International Animated Film Festival (Франція), Animation Production Day (Німеччина) та MIA Matching Excellence Cinema TV Doc (Італія).

Під час свого майстер-класу Любов на прикладі кейсів розповість, яким чином виводилися проекти на міжнародний ринок та які цілі переслідувалися, як розроблялася стратегія виведення проектів і в яких міжнародних заходах слід брати участь, що потрібно робити, щоб проект помітили продюсери, дистрибутори та сейлз-агенти.

Участь у майстер-класах безкоштовна за попередньою реєстрацію>>>

Офіційна інформація