Антон Геращенко пропонує розширити «чорний список» митців

1463638017

Народний депутат, радник очільника МВС Антон Геращенко запропонував розширити Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, передає «Детектор медіа». 

Про таке народний депутат від «Народного фронту» написав 18 травня 2016 року на своїй сторінці у Facebook.

Пан Геращенко зазначив, що після перемоги української співачки Джамали на «Євробаченні-2016» йому телефонують російські журналісти із запитанням, чи всі російські митці зможуть приїхати до Києва на фінал пісенного конкурсу наступного року, що, за правилами, має відбутися в травні 2017-го в Україні. Російські ЗМІ також цікавляться в радника очільника МВС, що робити тим особам, які знаходиться в «чорному списку» Міністерства культури.

«Україна – це суверенна, незалежна держава, що стала жертвою путінської агресії. Ми маємо право на своїй землі вирішувати, кого з російських митців пускати на нашу територію, а кого ні. Те саме стосується представників російських пропагандистських ЗМІ, – написав Антон Геращенко. – Тому, якщо раптом пропагандистська машина Кремля вирішить спорядити до Києва на «Євробачення» Чичеріну або Кобзона, ми їх не впустимо до України. Бо вони знаходяться в stop list для осіб, що загрожують інформаційній безпеці країни. Таких діячів там сьогодні 83, але, думаю, перелік потрібно збільшити, оскільки з моменту його затвердження пройшло вже багато часу».

Народний депутат також додав у своєму повідомленні, що російського співака Сергія Лазарева, котрий брав участь у цьогорічному «Євробаченні» й посів третє місце, Україна зустріне радо, бо він не визнає окупацію Криму. Теплий прийом, за його словами, чекає й на Андрія Макаревича, Сергія Шнура та інших артистів російської естради, які «зберегли свою часть і сумління, незважаючи ні на що».

Нагадаємо, що внесення особи до «чорного списку» автоматично призводить до заборони демонстрування та розповсюдження на території України всіх фільмів, у створенні яких вона брала участь.

«Детектор медіа», 18 травня 2016 року