«Глухота» на МКФ у Марта Віньярд

Mydaki.Arabeski

Фільм Мирослава Слабошпицького «Глухота» з проекту «Мудаки. Арабески», знятий за участі глухонімих акторів, і який представляв Україну в конкурсі цьогорічного 60-го Берлінського МКФ, увійшов до числа 10 фіналістів з-поміж короткометражних фільмів на Міжнародному кінофестивалі  у Марта Віньярд, що в штаті Массачусетс, США.

Цей форум вважається одним з 25 найкращих кінофестивалів світу за цьогорічною версією впливового американського часопису MovieMaker Magazine. До програми фесту, як короткометражної, так і повнометражної, відбираються картини лише з поміж тих, що вже були представлені на провідних кінофорумах світу, таких, як Санденс, Берлінале, Канн, Торонто, Вененція тощо.

«Глухота» – перший український фільм, що він із часу існування цього фестивалю потрапив до його програми, і перший фільм Мирослава Слабошпицького, що буде демонстрований у США.

Короткометражну програму покажуть у Марта Віньярд 10 вересня о 19:00 у Capawock Theatre за 13 днів до київської прем’єри альманаху «Мудаки. Арабески» у столичному кінотеатрі «Київ».

«Мудаки. Арабески», 1 вересня 2010 року