«Ілюзія кохання» Ніколь Гарсії виходить в український кінопрокат

Ilusia.Kohanna

2 лютого 2017 року у Києві стартує серія допрем’єрних показів ретро-мелодрами «Ілюзія кохання» із Маріон Котійяр та Луї Гаррелем. Фільм було номіновано на вісім кінопремій «Сезар». Українська прем’єра картини відбулася на щорічному фестивалі «Вечори французького кіно», а 9 лютого фільм виходить у широкий національний прокат.

«Ілюзія кохання» – чуттєва мелодрама, яка розповідає про дівчину у пошуках справжньої пристрасті. Однак повоєнне суспільство вважає її прагнення непристойним і навіть божевільним. Аби впоратися із темпераментом дочки, батьки видають її заміж за нелюба.

Головні ролі у фільмі виконали володарка премії «Оскар» Маріон Котійяр, секс-символ французького кіно Луї Гаррель і популярний іспанський актор Алекс Брендемюль. Зйомки відбувалися на півдні Франції та у швейцарських Альпах. Сюжет засновано на романі Мілени Агус «Кам’яна хвороба».

«Ілюзія кохання» отримала 8 номінацій на «французький Оскар» – національну кінопремію «Сезар». Картина представлена у категоріях найкращий фільм, режисура, актриса, адаптований сценарій, операторська робота, костюми, монтаж і звук.

Авторка фільму Ніколь Гарсія – номінантка і лауреатка багатьох кінопремій за акторську гру та режисуру. У 2014 році вона очолювала журі секції «Золота камера» Каннського кінофестивалю. За свою кар’єру Гарсія знімалася у видатних французьких кінематографістів – Жака Ріветта, Бертрана Бліє, Клода Лелюша, Алена Рене і інших. Її режисерська фільмографія налічує 7 картин. «Ілюзія кохання» стала третьою повнометражною роботою Ніколь, яка брала участь в основній конкурсній програмі Каннського кінофестивалю. Разом із виконавицею однієї з ролей, актрисою та режисеркою Брижит Роюан, Гарсія особисто представила свій фільм у Києві гостям щорічного фестивалю «Вечори французького кіно».

Побачити «Ілюзію кохання» можна у рамках допрем’єрних показів, які стартують 2 лютого у столичному кінотеатрі «Київ». Із 9 лютого фільм також побачать глядачі у Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові та Чернівцях. Картина демонструється як з українською озвучкою, так і мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 3 лютого 2017 року