«Інтер» планує показ російського документального фільму виробництва 2014 року

Інтер

У неділю, 29 травня 2016 року, телеканал «Інтер» планує показати прем’єру російського документального фільму «Життя – не казка», попри те, що його демонстрація може бути порушенням законодавства про кінематографію, повідомляє «Детектор медіа».

Документальний фільм Анни Капустіної і Костянтина Мурашова виробництва російського «Первого канала» вийде в ефірі «Інтер» о 22.30.

Стрічка розповідає, як склалися долі юних акторів, які виконали головні ролі у радянських фільмах-казках, які «Інтер» називає «нашими улюбленими кіноказками»: «Пригоди Буратіно», «Фініст – Ясний сокіл», «Руслан і Людмила», «Пеппі Довгапанчоха».

«Після виходу цих фільмів виконавці головних ролей ставали зірками. Вони викликали захоплення і заздрість одночасно. Їх герої підкорювали дитячі серця, закладали моральні основи виховання, давали перші поняття про добро і зло. На жаль, реальне життя юних акторів виявилося зовсім не схоже на казку», – анонсує телеканал.

Як повідомляють російські ЗМІ, документальну стрічку «Життя – не казка» виробництва російського «Первого канала» було показано в 2014 році. «Детектор медіа» звернувся до телеканалу «Інтер» з проханням прокоментувати, чи не є показ російського телепродукту виробництва 2014 року, порушенням українського законодавства.

Нагадаємо, відповідно до закону №3359 «Про внесення змін до Закону України “Про кінематографію” (щодо фільмів держави-агресора)» заборону трансляції російських фільмів було поширено з творів, вироблених після 1 січня 2014 року, на твори, вироблені та (або) вперше оприлюднені (демонстровані) після 1 січня 2014 року.

За інформацією «Детектора медіа»