Гіслі Орн Гардарссон на KMW: ісландський досвід на світовому ринку

Kyiv.Media.Week

Як локальній кінокомпанії розробити серіал, котрий ще на етапі створення отримає нагороду Berlinale? Як акторові з невеликої країни вийти на світовий рівень?

Про це та багато іншого – 18 вересня 2018 року на Kyiv Media Week в inspiration talk Гіслі Орн Гардарссона (Gísli Örn Garðarsson), популярного ісландського актора, продюсера, режисера і сценариста, а також – одного із засновників проекту Vesturport, своєрідного гібриду театру та кінокомпанії.

Гіслі став першим ісландцем, який поставив виставу на Бродвеї. Також він знімався в голлівудському блокбастері «Принц Персії: Піски часу» і в безлічі європейських фільмів. Він також зіграв головну чоловічу роль англомовної версії серіалу «Одна Ніч», що також буде розглядатися в рамках KMW 18 вересня Андерсом Тангеном (Anders Tangen), СЕО і продюсером норвезької компанії Viafilm.

Гіслі розповість про подробиці свого кар’єрного шляху: від театрального до кіно- та серіального виробництва. Також він поділиться напрацьованими на цьому шляху лайфхаками для представників різних професій: акторів, режисерів, продюсерів та розповість про специфіку роботи Vesturport.

Організовано за підтримки ТРК «Україна».

Офіційна інформація