Конкурс відеорецензій від Samsung та Київського тижня критики

Kyiv.Critic.Week

Київський тиждень критики та компанія Samsung оголошують конкурс відеорецензій. Довершене кіно вимагає довершених рецензій!

Заповнюйте ЗАЯВКУ та чекайте на відбір: 7 фіналістів отримають можливість подивитись один з фільмів міжнародної програми, створити за допомогою офіційного смартфона фестивалю Samsung Galaxy Note 10+ відеорецензію та виграти цей потужний смартфон. Переможця визначить журі – куратори Київського тижня критики.

«Київський тиждень критики» – кінофестиваль, створений для знайомства українських глядачів із найкращими арт-хітами, відібраними українськими кінокритиками. До міжнародної програми увійшли найочікуваніші фільми року – фестивальні хіти із програм Канн та Венеції.

Про Samsung Electronics:

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї та впроваджує передові технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі смартфонів,телевізорів, пристроїв, що носять із собою, планшетів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам’яті, напівпровідників, ливарного виробництва та світлодіодних рішень. Для отримання більш детальної інформації відвідайте офіційний cайт http://www.samsung.com/ua/aboutsamsung

3-й фестиваль «Київський тиждень критики» пройде у кінотеатрі «Жовтень» з 24 по 30 жовтня 2019. Організатор фестивалю – компанія «Артхаус Трафік» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Артхаус Трафік», 16 жовтня 2019 року