Найкращі арт-фільми 2015 року від компанії «Артхаус Трафік» покажуть у кінотеатрі «Жовтень»

Krashi.Filmi.15

Із 24 грудня 2015 року по 13 січня 2016 року у столичному кінотеатрі «Жовтень» триває справжнє свято для кіноманів. У рамках проекту «Найкращі арт-фільми року» глядачі можуть іще раз оцінити найгучніші релізи 2015-го, які виходили в український прокат завдяки компанії «Артхаус Трафік». До програми увійшли призери Венеційського, Берлінського та Каннського кінофестивалів, номінанти на премію «Оскар» і глядацькі хіти.

Добірка містить фільми 2015 року, які стали подією для глядачів усього світу. Серед них – лауреат «Золотого ведмедя» Берлінале, стрічка іранського режисера-дисидента Джафара Панахі «Таксі». З конкурсної програми Каннського кінофестивалю на український екран повернуться метри сучасного італійського кіно – Маттео Гарроне і його фентезі «Казка казок», і Паоло Соррентіно з «Юністю».

У програмі є і скандальна стрічка «Любов» Гаспара Ное, що отримала прокатне посвідчення від Держкіно і віковий рейтинг 21+. Гумор з усієї планети представляють комедії «Дикі історії» з Аргентини, французьке «Божевільне весілля», бельгійський «Надновий заповіт» і американське «Приниження» з Аль Пачіно.

У документальній секції – стрічка про «кухню» модного дому «Діор і я», а також «Сіль Землі» Віма Вендерса – поетична довколосвітня подорож разом із знаменитим фотографом Себастьяном Сальгадо.

Для юних глядачів до програми увійшла «Пісня моря». Анімаційна стрічка від ірландських мультиплікаторів була номінована на премію «Оскар» і стала срібним призером фестивалю для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест–2015».

Колекцію найкращих арт-фільмів на великому екрані можна побачити ексклюзивно у київському кінотеатрі «Жовтень» уже з 24 грудня. Частина показів іде мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 15 грудня 2015 року