«Квартал 95» знімає новий політичний ситком «Недотуркані»

1467266822

Студія «Квартал 95» розпочала зйомки нового комедійного серіалу «Недотуркані» про «нелегке» життя народних обранців, повідомляє «Детектор медіа».

У новому ситкомі з іронією і гумором показане приховане від очей сторонніх життя Верховної Ради України з усіма його недоліками – корупцією, хабарництвом, кумівством, кулуарною дипломатією, некомпетентністю і лицемірством.

Перший сезон ситкому налічує 24 серії по 25 хвилин. Продюсерами виступили Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій Шефір, Борис Шефір, які працювали над серіалами «Свати» і «Слуга народу».

Головний герой ситкому – депутат зі стажем Дмитро Гришко, на якого ніяка політична подія в країні вплинути не може. Він все одно залишається депутатом, якого любить народ. Є депутат Хабарчук, якого заарештовують в кожній серії за хабарі, але в наступній серії він знову присутній на засіданні Ради. Катерина Диня – це дівчина модельної зовнішності з інтелектом близко нуля, але є депутаткою, і не останньою у списку. Є у ситкомі і депутат-націоналіст Бриль, і депутат в опозиції Хренов.

Актор Дмитро Суржиков, який зіграв головну роль в серіалі, зізнався, що робота над проектом далася йому важко.

«Це найстрашніший проект в моєму житті. Була придумана така форма, як у “Картковому будиночку”, коли головний герой розмовляє з глядачем безпосередньо. І коли ми тільки розмовляли про цей проект, я з легкістю погодився, а коли я прийшов на майданчик, виявилося, що це неймовірно важко. Обсяги тексту і обсяги сцен – це дуже складно влаштується. Замахнулися ми дуже серйозно. Мої улюблені сцени з блогером, коли я його вбиваю», – поділився актор.

Вихід серіалу планується в осінньому сезоні.

«Детектор медіа», 22 червня 2016 року