У кінотеатрі «Ліра» відбулася прем’єра фільму «Вісім»

Mettel.8

25 жовтня 2018 року у кінотеатрі українського фільму «Ліра» відбулася прем’єра фільму Вінсента Меттеля «Вісім». Подаємо інформацію видання KINO-NIK.

25 октября 2018 года торжественно прошла столичная премьера Первого в Мире СолоФильма “ВОСЕМЬ”!

Кинотеатр украинского кино “Лира” и его директор, – женщина потрясающей энергетики Ирина Плехова, – открыли свои двери и свои сердца благодарным кинозрителям. Фильм “Восемь” уникален и единственнен в своем роде, т.к. все роли в кадре и за его пределами выполнил всего один человек – Винсент Меттель…

Также на вечеринке была презентована книга Винсента Меттеля “СОН”, все желающие смогли её приобрести и получить эксклюзивные автографы.

Аннотация книги “СОН”: Увидеть сердце смерча, взять на абордаж самый быстрый во вселенной галеон, вкусить ласки ночной гостьи в шатре посреди пустыни, повергнуть золотого льва, не оставить камня на камне в самом развратном городе мира и услышать, как звучит запретная красная нота. Сделать все это, вручив девочке с самыми красивыми на свете зелеными глазами свою жизнь, чтобы спустя двенадцать с лишним лет вернуться домой, принеся, наконец, кефир и хлеб.

Перед показом фильма специально приглашенный гость – поэт, композитор и певец Роман Булгачев исполнил свои лучшие лирические песни.

Этот фильм – знакомое событие не только лично для Винсента Меттеля, но для Гильдии Независимого Кино Украины…

Фільм «ВІСІМ»
Жанр: психологічний трилер
Формат: Перший в світі СолоФільм (рекорд України і Гіннесса)
Країна: Україна
Тривалість: 88 хвилин
Режисер: Вінсент Меттель
Продюсер: Вінсент Меттель
В ролях: Вінсент Меттель
Прем’єра (світ) – 4 жовтня 2018 року

СолоФільм “Вісім” повністю створений однією людиною. Це перший випадок в історії за весь час існування кінематографу! Вінсент Меттель виконав вісім ролей, а також працював на майданчику іще на 19 посадах:1) продюсер 2) режисер 3) сценарист 4) композитор 5) художник-постановник 6) оператор-постановник 7) гаффер 8) скриптсупервайзер 9) інженер звукозапису 10) адміністратор 11) постановник 12) реквізитор 13) плейбек 14) костюмер 15) гример 16) перукар 17) режисер монтажу 18) колорист 19) звукорежисер

Сюжет: Успішний молодий кіноактор на порозі світової слави. Справа за малим – пройти кастинг у голлівудського режисера, відомого своїми дивацтвами. Які таланти проявити і про що промовчати? Як краще подати себе якщо у своєму тілі ти не один, а тебе, ну, як мінімум, ще цілих семеро? Унікальний ланцюг подій і пригод у житті людини з вісьмома особистостями зі щасливим кінцем! Чи не дуже щасливим… чи не для всіх вісьмох.

“Головне, щоб ніхто не втрутився! Ці інші… ці семеро… що якщо вони з’являться в самий невідповідний момент? Та ні, не наважаться. А до речі кімната здається знайомою. Я тут вже бував? Щось не пригадаю… Диявол, з ранку не можу позбутися почуття, що хтось хоче мене вбити…”

KINO-NIK, 30 жовтня 2018 року