Концерт-перформанс «LU: V» на ОМКФ: короткомтеражні анімаційні фільми та жива музика

OMKF

19 липня 2016 року на Ланжеронівському узвозі в рамках 7-го Одеського кінофестивалю відбудеться концерт-перформанс «LU: V: longing». На великому екрані буде показано 8 короткометражних анімаційних фільмів в музичному супроводі від німецької групи «LU: V». 

Програма фільмів була сформована музикантами групи спеціально для перформансу на Одеському кінофестивалі. Не дивлячись на те, що картини створені в різній техніці, всі вони об’єднані спільною темою: палким бажанням («longing»). Це може бути потреба у відкритті та просвітленні, або просто любов до когось або чогось, але герої всіх фільмів поділяють бажання змін.

Ексклюзивною частиною програми стануть дві музичні прем’єри від «LU: V», написані спеціально для українських короткометражних робіт. Одна з них – картина «Next» Анатолія Лавренішина – учасника кінофорумів у Роттердамі, Клермон-Феррані та Ансі, який в рамках секції Film Industry Office представить свій новий анімаційний фільм «Віктор-робот». Друга робота – «Swan» Сашка Даниленко, що була створена як відео-супровід для композиції групи Kwoon і так само брала участь в програмах безлічі кінофестивалів.

«LU: V» – німецьке тріо з Лейпцига, яке виконує авангардну інструментальну музику, переважно для анімаційних короткометражних картин. Група була заснована в 2005 році та складається із трьох музикантів: Йоханесса Мортіса (саксофон / кларнет), Тімо Клокнера (гітара / акордеон) і Філіпа Ромера (контрабас / труба). Музиканти використовують в своїй творчості елементи різних музичних напрямків – від мінімал до джазу і нойз-року, що дозволяє створити яскраве доповнення образам на екрані. За 11 років діяльності, група написала музичний супровід до більш ніж 40 повнометражних і короткометражних фільмів, а також театральних постановок.

Відвідати концерт-перформанс «LU: V: longing» зможе кожен охочий. Вхід вільний.

За інформацією ОМКФ