У Львові розпочалися зйомки фільму «13 автобус»

Lviv.Film.Comission

30 червня 2017 року кінокомпанія «МКК фільм сервіс» за підтримки Держкіно України розпочала зйомки містичної драми режисера Олександра Безручка «13 автобус».

Зйомки фільму повністю пройдуть у Львові і триватимуть більше місяця. Першою знімальною локацією стала 190-річна львівська вілла «Юлієтка».

«Львів фантастична локація, яка ідеально лягає у історію фільму «13 автобус». Тут так багато цікавих місць, що ми мали кращі, і… ще кращі локації. Львів потрібно показувати і представляти у світі. Найближчий місяць ми активно знімаємо. У фільмі задіяно багато місцевих акторів. Ми обов’язково зробимо перші презентації у Києві та Львові, щоб показати чарівне місто чарівним людям», – розповів Олександр Безручко.

Авторка сценарію – Валерія Вінс. Оператор – Ігор Щербаков. Головні ролі у фільмі виконають Сергій Стрельніков (патрульний), Ірина Мельник (Жінка) та Олексій Вертинський (батько Олени).

«Львів надзвичайно харизматичне місто. Мені дуже приємно тут працювати. Режисер запросив мене на роль разом з донькою, щоб ми не грали в рідність, а були насправді рідними. На старості років для мене це як подарунок долі. У цьому фільмі ми вперше разом будемо в кадрі. Мій герой — не з мого життя. Я ніколи не був поганим батьком, але тим і приваблива ця роль», – розповів актор Олексій Вертинський.

«13 автобус» став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно. Це містично-філософський трилер з елементами драми і детективу.

Прем’єра картини запланована на 2018 рік.

СИНОПСИС

Розмова з Жінкою, що чекає на зупинці неіснуючого тринадцятого автобуса, стає поворотним моментом в житті усіх її співрозмовників. Люди «прокидаються» від влади стереотипів та неправдивих установок, і діють відповідно до свого нового розуміння. Їхні історії показують, що моральний вибір не завжди законний, а законний – не завжди моральний. На цьому вибудовується одна з головних ідей фільму: «Кожна людина обплутана неправдивими стереотипами і уявленнями, але єдиний вірний шлях – жити своїм життям».

Львівська кінокомісія, 6 липня 2017 року