Київський МКФ «Молодість» та КМДА підписали Меморандум про співпрацю

1468489482

13 липня 2016 року Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» та Київська міська державна адміністрація підписали Меморандум про співпрацю, повідомляє сайт фестивалю.

Документ став дорожньою картою для проведення оновленого формату «Молодості» і, зокрема, культурно-мистецького проекту «Фестивальна площа “Молодість-46”».

У залі засідань КМДА Меморандум підписали Віталій Кличко – Голова Київської міської державної адміністрації та Владислав Лясовський – виконавчий директор КМКФ «Молодість».

Віталій Кличко привітав кінофестиваль «Молодість» у мерії і відзначив перспективи співпраці: «Мені приємно наголосити, що йдеться саме про співпрацю, а не лише про фінансування. Сподіваюсь, ми знайшли новий формат, завдяки якому кияни та гості столиці зможуть відчути фестивальну атмосферу «Молодості», отримати змістовний інтелектуальний відпочинок».

За словами мера, підписання Меморандуму підвищить рівень проведення кінофестивалю і дозволить більш активно популяризувати туристичний Київ. «Нам є чим пишатися, і ми повинні про це розповідати усьому світу. Всі іноземні учасники кінофестивалю під час проведення «Молодості» мають відчути гостинність Києва та отримати позитивні враження, якими вони поділяться у своїх країнах, – підкреслив Віталій Кличко. – Mи хочемо, щоб «Молодість» знали як “Київський міжнародний кінофестиваль”».

Під час підписання меморандуму Владислав Лясовський, виконавчий директор «Молодості», зазначив, що цей день є історичним і підписання Меморандуму про співпрацю між КМДА та кінофестивалем «Молодість» яскраво демонструє спільне прагнення зробити кінофестиваль справжньою візитною карткою міста, важливою культурною подією Києва.

«Я радий, що концептуально ми однаково бачимо необхідність якісно нового рівня проведення фестивалю, адже це має стати поштовхом для залучення великої кількості туристів, що зможе оживити готельний, ресторанний, торгівельний бізнес тощо. Завдяки масштабному проведенню кінофестивалів у багатьох країнах світу, економічні показники міст, де відбуваються кіноподії, вражають, – переконаний Владислав Лясовський. – Кінофестиваль «Молодість» має усі підстави претендувати на знакову для міста Києва подію».

За інформацією КМКФ «Молодість»