На даху кінотеатру «Краків» в Києві встановлять сонячні панелі

Krakiv.Rekonstrukcia

Занедбаний кінотеатр на Русанівці відремонтують і перетворять на культурний центр.

19 листопада відбувся тендер на облаштування сонячних панелей на даху кінотеатру «Краків», що на Русанівській набережній, 12, повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

На будівлі планують розмістити 240 сонячних панелей. У конкурсі перемогла компанія «УК СКС», яка запропонувала виконати роботи за 1,56 млн грн.

Згідно з договором, виконавець має завершити роботи до 30 листопада.

Наприкінці жовтня в кінотеатрі, збудованому в 1968 році, почався капітальний ремонт. Кінотеатр не функціонував з 2000 року, натомість тут розташовувався муніципальний театр «Київ».

Відремонтовану будівлю передадуть КП «Європейський культурний центр Краків». Передбачається, що оновлений кінотеатр стане майданчиком не лише для кінопоказів, але й для театральних вистав, концертів та інших заходів. Будівля залишиться в комунальній власності.

Наразі кінотеатр «Краків» перебуває на балансі КП «Київкінофільм», яке й виступило замовником тендеру на сонячні панелі.

Нагадаємо, першого жовтня припинили роботу відразу два київські кінотеатри: «Україна» на вулиці Архітектора Городецького та «Кінопанорама» на вулиці Шота Руставелі.

Натомість у 2019 році обіцяють відкрити після ремонту кінотеатр «Зоряний» у Печерському районі, який нещадавно повернули у комунальну власність.

Стасюк Ірина, «Хмарочос», 22 листопада 2018 року