На Каннському кіноринку презентовано український ігровий фільм «Жива»

Kinoreel

15 травня 2016 року в Українському павільйоні на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю було презентовано незалежний український ігровий фільм «Жива» режисера Тараса Химича, повідомляє офіційний сайт КМКФ «Молодість».

«Жива» – український історико-драматичний фільм, знятий Тарасом Химичем за реальними подіями. Він є дебютною ігровою повнометражною роботою режисера. Прем’єра стрічки в Україні відбудеться у жовтні 2016 року. 

Стрічку для іноземних продюсерів і дистрибуторів представив генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

«Український незалежний фільм «Жива» – яскрава драматична історія, зроблена на тлі історичних подій. Стрічка сповнена національним колоритом, є універсальною і має бути цікавою для всього світу», – зазначив він. 

Після презентації стрічкою зацікавилися дистрибутори з Польщі, Угорщини, Азербайджану, Білорусії та інших країн.

Дія фільму відбувається у 1949 році. За сюжетом у важкодоступних районах Карпат загін МГБ веде полювання на останніх вцілілих повстанців. Молода дівчина Анна, рятуючись від переслідувань, потрапляє в табір повстанців. Там вона зустрічає друга дитинства Ніко. Несподівана облава змушує повстанців розділитись на малі відділи і втікати. Ніко забирає Анну у відділ командира Довбуша. Неочіковано для втікачів Анна стає їм у пригоді. 

За інформацією КМКФ «Молодість»