На каналі ТЕТ відбулася прем’єра шостого сезону скетчкому «Країна У»

KrainaU

10 травня 2016 року на телеканалі ТЕТ відбулася прем’єра шостого сезону скетчкому «Країна У», повідомляє «Детектор медіа». 

Перша серія нового сезону вийшла в ефірі о 20:00.

«Країна У» – це короткі історії-замальовки про життя українців з різних регіонів країни: Дніпропетровська, Києва, Миколаєва, Сімферополя, Харкова, Херсона, Тернополя, Полтави, Макіївки та Одеси. Скетчком виробляють cтудія «Квартал 95» та «Драйв Продакшн» на замовлення телеканалу ТЕТ.

В «Країні У» грають актори з різних команд КВН: «Днепр», «Винницкие перцы», «Остров Крым», «Збірна портових міст», «V.I.P.», «Збірна блондинок України», «СМак ДонНАСА», «Одеські манси».

«У новому сезоні на глядача чекають нові жарти і вже улюблені старі герої в нових ситуаціях. Гопники з Сімферополя стали більш інтелігентними – вони вступили до університету. Даша і Христина, дві не зовсім класичні блондинки, спробують себе в новій іпостасі стюардес. Від Ігоря з Дніпра поїхала Лена, але… приїхала теща. В Бердянську відкрилася школа танців, куди переїхала Саша з Макіївки. Дивіться, в новому сезоні будуть алюзії на індійське кіно і фільми про зомбі, а ще – на улюблені “Зоряні війни” та серіал “Пуститися берега”», – розказав редактор скетчкому Чингіз Мазінов.

Зйомки шостого сезону «Країни У» проходили в Києві цієї зими. Було знято 20 епізодів серіалу.

Серіал «Країна У» буде виходити в ефірі з понеділка по четвер, о 20:00.

За три роки існування проекту два скетчі – у Полтаві та Одесі – переросли в окремі серіали «Одного разу під Полтавою» і «Одного разу в Одесі».

За інформацією «Детектора медіа»