«Очерет» у конкурсі фестивалю «Начало»

Ukraine.Goodbye

Фільми проекту «Україно, goodbye!» продовжують мандрувати світами. Цього разу в Росію, а саме – до Санкт-Петербурґа, поїде короткометражка Руслана Батицького «Очерет». Роботу Руслана покажуть в конкурсі фестивалю студентських фільмів «Начало».

Кінофестиваль “Начало” заснований Спілкою кінематографістів Санкт-Петербурґа. Одним із його найважливіших завдань є обмін досвідом та ідеями між кіношколами різних країн, а також підтримка нових тенденцій у молодому кінематографі.

Фестиваль пройде з 21 до 27 вересня в Домі кіна Санкт-Петербурґа. Конкурсна програма фестивалю включає чотири номінації – ігрове кіно, документальне кіно, анімаційне кіно, а також роботи тривалістю до 5-ти хвилин. “Очерет” змагатиметься в номінації «Найкращий ігровий фільм».

У сюжеті фільму йдеться про жителя українського села, що доглядає за хворою на дитячий церебральний параліч донькою. Одного дня він дізнається, що і сам хворий. На відміну від доньки – смертельно. За дуже короткий термін, відведений лікарями, головний герой повинен вирішити долю дівчинки, яка невдовзі залишиться зовсім одна і не зможе дати собі ради.

Проект «Україно, goodbye!» включає близько 30-ти короткометражних фільмів, частина з яких профінансовані Державним агентством України з питань кіна. Автори всіх фільмів намагаються дослідити причини масової еміграції українців зі своєї країни. Вихід альманаху на екрани очікується в листопаді 2012 року.

«Україно, Goodbye!», 18 серпня 2012 року