ОМКФ додав до національного конкурсу новий фільм Філіпа Сотниченка

1467558621

Національний короткометражний конкурс Одеського міжнародного кінофестивалю поповнився одним фільмом. До програми додали роботу Філіпа Сотниченка “Цвях”, інформує LB.ua.

“Валентина працює юристом в одному з банків Ліхтенштейну. Вона відповідає за зв’язки зі Східною Європою. Валя ще з дитинства непогано пам’ятає українську та російську мови, адже до 13-ти років жила в Києві. У 1996-му, під час важкого, перехідного для економіки України періоду, Валентина разом із матір’ю і вітчимом емігрувала до Швейцарії. Минуло 20 років”, – ідеться в описі фільму на сайті ОМКФ.

Філіп Сотниченко також розповів про свій фільм в інтерв’ю LB.ua в рамках спецпроекту “Шорт-лист”: “Зараз я роблю фільм про те, що стоїть за цвяхом. Якщо прийти в старі будинки, в сталінки, і познімати там картини і фотографії зі стін – ти побачиш там іржаві цвяхи. Я подумав, що було б цікаво дізнатися, що стоїть за цими цвяхами”.

У рамках “Шорт-листа” також можна подивитися фільм Філіпа Сотниченка “Обійми”.

Нагадаємо, попередній фільм режисера, “Син”, було відзначено дипломом журі Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) на торішньому Одеському кінофестивалі.

LB.ua, 3 липня 2016 року