Прем’єра фільму Валентина Васяновича «Рівень чорного» відбудеться на ОМКФ

Riven.Chornogo

17 липня 2017 року у рамках конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться світова прем’єра драми Валентина Васяновича «Рівень чорного». В український прокат картина виходить 31 серпня.

«Рівень чорного» – історія весільного фотографа Кості, для якого 50-річний ювілей стає початком складного етапу. Все, що він любив і до чого був прив’язаний, безповоротно зникає. Хоча таких речей у його житті не так уже й багато. Паралізований після інсульту батько. Подруга – стилістка весільного журналу. Старий кіт. Слайди, на яких він молодий та щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це рутина.

Валентин Васянович – режисер, оператор і продюсер, призер фестивалю у Клермон-Феррані. Виступив продюсером та оператором-постановником одного з найуспішніших українських фільмів – «Плем’я» Мирослава Слабошпицького.

В Одесі «Рівень чорного» претендує на перемогу одразу у двох категоріях – у національному та міжнародному конкурсах. Раніше Васянович вже ставав лауреатом премій Одеського кінофестивалю: стрічки «Звичайна справа» і «Креденс» були відзначені призами журі [Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI] фестивалю, а його документальна картина «Присмерк» була визнана найкращим українським фільмом 2015 року.

У новому фільмі знялася Катерина Молчанова – виконавиця головних ролей у фільмах «Моя русалка, моя Лореляй» і «Моя бабуся Фанні Каплан», номінантка на національну кінопремію «Золота Дзиґа».

«Рівень чорного» виходить на екрани кінотеатрів 31 серпня.

«Артхаус Трафік», 17 липня 2017 року