Анатолій Пашинін знімається у фільмі про добровольців «Посттравматична рапсодія»

Pashynin

Анатолій Пашинін знімається у фільмі про добровольців «Посттравматична рапсодія», повідомляє «Україна молода».

Колишній російський актор українського походження Анатолій Пашинін залишив позиції 8-го батальйону УДА на Донбасі заради участі у зйомках художнього фільму «Посттравматична рапсодія» за твором Дмитра Корчинського у Києві.

Про це повідомив сам Дмитро Корчинський, оприлюднивши відповідне відео у Facebook.

«Як завжди, поки мене не буде, хлопці там здійснять купу подвигів, їм дадуть ордени. А я знову залишуся без нього»,  – пожартував Пашинін у відеоролику.

За його словами, він перебуватиме на знімальному майданчику протягом тижня, після чого повернеться на фронт.

Зазначається, що головний герой стрічки «Посттравматична рапсодія» – воїн-доброволець. Під час контузії на полі бою він потрапляє у вир драматичних подій часів від Київської Русі до сьогодення.

«Буде шедевр. Матеріал – «смачний», і головне – правдивий. Думки, які давно намагався сам сформулювати, та не міг, зустрів там», – розповів актор Пашинін у присутності Корчинського.

З інших постів Корчинського стає зрозуміло, що до зйомок у фільмі він також залучив скандально відомого колишнього посадовця Нацполіції Іллю Ківу на роль отамана  Нестора Махна.

Сам Корчинський у власній манері зазначає: «Гадаю, це буде найкращий український фільм з усіх, які були зняті після «Думи про Щорса» Довженка».

Нагадаємо, після окупації Криму Росією у березні 2014 року Пашинін повернувся в Україну, в рідне Запоріжжя й записав відеозвернення до росіян, у якому спробував пояснити, що відбулося в Києві, та переконати їх у необхідності боротися за власну свободу.

Відтоді актор мешкав зі своїми батьками у Запоріжжі.

25 серпня 2017 року стало відомо, що Пашинін пішов служити добровольцем на Донбас в «Українську добровольчу армію», яку очолює Дмитро Ярош.

«Україна молода», 27 листопада 2017 року