«Побачення» Євгена Матвієнка в Клермон-Феррані

Ukraine.Goodbye

Фільм «Побачення» – з альманаху «Україно, ґудбай!» – змагатиметься в конкурсі найпрестижнішого у світі фестивалю короткометражних фільмів у французькому Клермон-Феррані.

Режисером та співсценаристом стрічки (разом з Іваном Тімшиним) виступив Євген Матвієнко, ще один короткометражний фільм якого, створений у рамках проекту «Україно, goodbye!», – «Як козаки у космос полетіли» – увійшов до числа шести фільмів згаданого прокатного кіноальманаху.

Синопсис фільму «Побачення»: «Аня має маленького сина й не має чоловіка. Аби виховувати дитину, жінці доводиться працювати на двох роботах – озвучувати мультики й… надавати сексуальні послуги телефоном. У Ані є постійний клієнт, він завжди дзвонить вчасно і ніколи не пропускає сеанси.

Одного разу клієнт подзвонив, аби попрощатись – він їде й не зможе більше телефонувати. Жінці шкода, йому теж. Здається, у них зав’язались непогані стосунки.

Жінка пропонує останній секс. Аня не підозрює, що для хлопця він і справді може стати останнім – звідти, куди він їде, повертаються не всі…».

«Україно, Goodbye!», 13 грудня 2012 року