Розпочався Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів–2017

Manhattan_2017

28 вересня 2017 року в Україні розпочинається найбільший інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів, де взяти участь у виборі найкращої короткометражки року може кожен глядач.

Щоб стати членом журі достатньо заповнити бюлетень для голосування після сеансу.

Щорічний кіноогляд цієї осені відбувається удвадцяте – і об’єднує 100 000 поціновувачів короткого метра на показах у 300 містах на шістьох континентах. Українці водинадцяте приєднуються до глядачів по всьому світу й беруть участь у виборі фільму-переможця, а також найкращої акторської роботи.

До переліку номінованих фільмів у 2017 році увійшли такі ігрові стрічки: «Не нашкодь» (Нова Зеландія), «По той бік», «Ідеальний день» (Іспанія), «Fickle Bickle» (США), «Уперед!» (Латвія), «Надія вмирає останньою» (Великобританія), «Mare Nostrum» (Сирія), «Viola, Franca» (Італія), «Коротко» (Швейцарія), «8 хвилин» (Грузія).

Прем’єри більшості фільмів-фіналістів відбулися на престижних світових кінофестивалях – у Берліні, Торонто, Трайбеці та інших.

В Україні організатором Maнхеттенского фестивалю короткометражних фільмів виступає компанія «Артхаус Трафік» за традиційної підтримки торгової марки Stella Artois.

Фестиваль триває з 28 вересня по 8 жовтня 2017 року у Києві, Запоріжжі, Кривому Розі, Луцьку, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Сумах і Харкові.

Фільми демонструють в українському озвучуванні.

За офіційною інформацією