7-ий Одеський МКФ представив постер та іміджевий ролик

1465245161

Напередодні 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що відбудеться з 15 по 23 липня 2016 року, організатори фестивалю представили концептуальний постер та іміджевий ролик цього року.

Кіно по праву звуть мистецтвом, що поєднує в собі безліч інших: театр, літературу, музику, живопис, архітектуру, балет тощо. Але жодне мистецтво не може існувати без натхнення. Тому головним символом фестивалю 2016 року стала Муза, яка уособлює свободу, творчість і споглядання. На постері вона представлена в образі ніжної й тендітної дівчини.

Офіційний імідж 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю був створений арт-дуетом братів-близнюків Івана та Василя Костенків, які є засновниками BRATY design studio.

«При створенні постера нам хотілося передати унікальну творчу атмосферу кінофестивалю, а також легкість та свіжість морського бризу, адже ОМКФ проходить на чорноморському узбережжі. На постері зображена Муза, головним лейтмотивом образу якої стала морська хвиля. Її обличчя приховано, тому що для кожного Муза – це особистий і таємничий образ. Море, в свою чергу, – це першоджерело життя, яке асоціюється з таємницями і вічністю, а хороші фільми завжди змушують задуматися і поглянути всередину себе. Зображена на постері дівчина немов пірнає в глибини своєї душі в пошуках мудрого та вічного», – кажуть Іван і Василь Костенки.

Брати-близнюки Василь та Іван Костенки заснували бренд BRATY design studio в 2011 році. Свої роботи вони створюють з фотографій, журнальних вирізок, акварелей та інших компонентів. Найпопулярнішою стала серія етнічних листівок UKRAINE. Вони також створили постер для 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю (2015 рік), який зображував головний символ Одеси – пам’ятник Дюку де Рішельє, виконаний в авторській техніці багатошарового колажу.

Продовженням промо-кампанії 7-го Одеського МКФ став його іміджевий ролик.

Муза кіно народилася більш ніж 100 років тому, разом з першим публічним кіносеансом братів Люм’єр на бульварі Капуцинок у Парижі. З тих пір вона невпинно дарує натхнення всім кінематографістам, дозволяючи їм завойовувати серця мільйонів глядачів. Тому головним лейтмотивом нового іміджевого трейлера Одеського міжнародного кінофестивалю став образ Музи, котра уособлює собою свободу, творчість та натхнення.

Головний герой ролика – митець, який знаходиться в творчому пошуку. У момент творчих мук герою з’является образ Музи, котрий відразу ж від нього втікає. У спробі наздогнати свою Музу, він намацує свій шлях до тієї, хто принесе йому натхнення для створення нового кіношедевру.

Вся дія відео відбувається у відомих одеських місцях, котрі можуть вважатися символами міста: на березі моря, на пірсі біля одеського маяка, в холі готелю «Брістоль», а також біля колеса огляду.

Режисером іміджевого ролика виступив молодий український кінематографіст Нікон Романченко.

«Новий концептуальний постер Одеського кінофестивалю дав мені політ для фантазії. У самій ідеї постера закладено безліч трактувань та відчуттів. Мені було цікаво «оживити» головну героїню постера – Музу. А зокрема, відобразити її пластику, рух, емоції та стихії, що існують всередині зображення як хвиля. Та звичайно ж творчий пошук головного героя, який ось-ось знайде своє натхнення», – каже режисер Нікон Романченко.

Нікон Романченко – молодий український режисер, що знімає короткометражне ігрове та документальне кіно. За свої фільми він удостоювався нагород на українських та міжнародних кінофестивалях. У 2015 році його короткометражна картина «Карусель» брала участь в Національній конкурсній програмі Одеського кінофестивалю в секції короткого метра. У цьому році він представив цю роботу в рамках секції Short Film Corner кіноринку Каннського кінофестивалю.

Ідея нового іміджевого ролика розроблена генеральним продюсером Одеського кінофестивалю Юлією Синькевич і режисером Ніконом Романченко. Роль головного героя виконав актор Максим Голуб, а образ Музи втілила молода актриса Анна Сеттарова.

Команда, яка працювала над створенням відео-ролика:

  • Юлія Синькевич, генеральний продюсер Одеського кінофестивалю;
  • Нікон Романченко, режисер;
  • Тарас Миськів, оператор-постановник;
  • Анна Сеттарова, актриса;
  • Максим Голуб, актор;
  • Вероніка Зісельс, адміністратор, помічник режисера.

За офіційною інформацією