У Будинку кіно відбулася прем’єра фільму «Лариса Кадочникова. Автопортрет»

Kadochnikova.premiere

Минулого суботнього вечора, 21 грудня 2013 року, в Будинку кіно відбулася прем’єра фільму “Лариса Кадочникова. Автопортрет” (“Гагарін-фільм”, режисери Л.Кадочникова, Дмитро Томашпольський).

Видатна актриса у кадрі й поза кадром оповідає історію свого життя. При тому малюючи свої портрети – один, другий, третій…

Вийшла елегійна (і на диво елегантна) оповідь-сповідь – про себе, про партнерів по сцені й екрану, про чоловіків свого життя…

По закінченні показу переповнена Синя зала (а більшість у ній складали кінематографісти) влаштувала 5-хвилинну овацію. Слова захоплення – пані Ларисою і фільмом – сказали режисери Віктор Гресь і Олег Фіалко, художник Сергій Якутович, дружина Сергія Параджанова Світлана Щербатюк, поет Іван Драч, мистецтвознавці Ольга Петрова і Сергій Тримбач.

Потому на глядачів чекав сюрприз. У Блакитній вітальні Будинку кіно було влаштовано невелику виставку автопортретів Кадочникової (як відомо, вона є прекрасним художником), а також кілька портретів актриси, зроблених Анатолієм Матешком, Сергієм Тримбачем, Дмитром Гордоном спеціально для фільму.

Друзі й колеги актриси у невимушеній обстановці продовжили розмову про фільм та про особистість Кадочникової.

На фото: Сергій Якутович, Сергій Тримбач, Дмитро Томашпольський, Лариса Кадочникова

Світлина Ніни Ільїної

НСКУ, 23 грудня 2013 року