Прем’єра «Глухоти» в УТОГу

Mydaki.Arabeski

23 березня 2010 року відбулася прем’єра фільму Мирослава Слабошпицького «Глухота» в культурному центрі Українського товариства глухих у Києві.

Ще перед поїздкою на «Берлінале» режисер Мирослав Слабошпицький і продюсер Володимир Тихий пообіцяли зробити українську прем’єру  «Глухоти» в культурному центрі УТОГ. Саме там, у театрі «Райдуга», що ним керує Володимир Гончаренко, режисер знайшов виконавців головних ролей – Дмитра Сокола й Олександра Фомічова.

23 березня, за місяць після поверннення з «Берліналє», де фільм брав участь у конкурсній програмі, обіцяна прем’єра відбулася. Це був принципово закритий показ, на який навіть пресу пропускали тільки запрошеннями. Себто, показ для своїх…

Варто зауважити, що прем’єру тут перетворили на справжнє театралізоване дійство. На сцені виступали вихованці культурного центру, переможці конкурсів німої пісні й пантоміми.

Перед глядачами виступали члени знімальної групи, офіційні особи із системи УТОГ.

А голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач, що був одним із почесних гостей свята, сказав добрі й теплі слова на адресу УТОГу, запросив молодих акторів долучатися до спільних проектів, бути гостями Дому кіна й від імені НСКУ нагородив весь творчий склад знамальної групи фільму «Глухота» почесними грамотами з формулюванням «За ствердження ідеалів гуманізму».

Після перегляду відбувся фуршет, на якому гості й знімальна група мали можливість неформально поспілкуватися.

«Мудаки. Арабески», 24 березня 2010 року