Прес-конференція «Запуск у виробництво хорор-фільму Георгія Фоміна “Шлях мерця”»

Укрінформ

1 грудня 2015 року в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Запуск у виробництво хорор-фільму Георгія Фоміна “Шлях мерця”».

Кінофільм «Шлях мерця» створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Виробництво – кінокомпанія ТОВ «Директорія кіно». Продюсер фільму – Ігор Савиченко.

У центрі сюжету фільму – пригода з актором театру і кіно Миколою Вереснем (у ролі самого себе), який випадково отримує таємничу валізку-дипломат, і через це на нього, залучаючи загони спецпризначення, починає полювати міністр внутрішніх справ на прізвище Бармалаєв. Історія перестрибує в часі та просторі, поки не стає зрозуміло, що Микола Вересень загинув на знімальному майданчику фільму про Івана Грозного, і тепер чорти, які думають, що він і є Грозний, намагаються всіма можливими способами затягти його до пекла. Далі за сценарієм з’являються менти-вампіри у ролі чортів, гуцули-пияки яко ангели й інші містичні істоти та щонайрізніші поторочі посей- та потойбічної реальностей…

Учасники прес-конференції:

  • Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно,
  • Георгій Фомін, автор сценарію та режисер-постановник,
  • Ігор Савиченко, продюсер фільму,
  • Микола Вересень, виконавець головної ролі.

Подаємо відео заходу.

«Укрінформ», 1 грудня 2015 року