Презентовано тизер комедії «Я, ти, він, вона»

I.Ty.Vin.Vona

Cтудія «Квартал 95» відзняла тизер свого нового проекту – романтичної комедії «Я, ти, він, вона».

Головні ролі у фільмі виконають зірки «Кварталу»  Володимир Зеленський, Євген Кошовий, популярна співачка і дебютантка у повнометражному кіно Надя Дорофєєва та литовська акторка Агне Грудіте, відома українським глядачам за роллю у серіалі «Нюхач».

Нагадаємо, що проект «Кварталу 95» став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та реалізовується за державної підтримки.

Зйомки фільму розпочнуться вже наприкінці червня.

У центрі сюжету – подружжя Максима і  Яни, яке переживає затяжну кризу у стосунках та має наміри розлучитися. Протягом випробувального терміну, наданого суддею,  з парою починають відбуватися шалені несподіванки, які змінять їхнє життя назавжди.

До прокату стрічку заплановано на кінець грудня 2018 року.

ПРО ФІЛЬМ

Виробник: Студія «Квартал 95» за підтримки Держкіно України.

Жанр: романтична комедія.

В головних ролях: Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Надя Дорофєєва, Агне Грудіте.

Режисери: Володимир Зеленський, Девід Додсон.

Автори сценарію: Олександр Щур, Станіслав Зубрицький, Євген Бургела, Андрій Яковлев, Олексій Жилінков, Андрій Ільков, Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко, Володимир Зеленський, Девід Додсон.

Продюсери: Володимир Зеленський, Андрій Яковлев, Сергій Шефір, Борис Шефір.

Максим і Яна прожили у шлюбі 10 років. Стосунки перетворилися на союз, любов – на повагу, а пристрасть – на обов’язок. І коли на горизонті з’являються спокусливі перспективи… пара вирішує розлучитися.  Чи змінить ситуацію випробувальний місяць, наданий суддею? А якщо вони втілять свої найекстремальніші мрії і найсміливіші фантазії? Любовний багатокутник від студії «Квартал 95» скоро у кіно!

Дистриб’ютор: B&H Film Distribution.

Офіційна інформація