Про кінотеатри Дніпра і їх власників

Правда

У Дніпрі функціонує 5 кінотеатрів, пишуть «Наші гроші».

За даними міськради, це «Мост-кіно», «Материк», «Правда-кіно» (на фото), «Мультиплекс» і філіал кінотеатру «Одеса».

Чотири із кінотеатрів розміщені у торгово-розважальних центрах. «Мост-кіно» – в ТРЦ «Мост-Сіті Центр», «Материк» – в ТРЦ «Материк», філіал кінотеатру «Одеса» – в ТРЦ «Даффі», «Мультиплекс» – в ТРЦ «Караван».

«Правда-кіно» знаходиться в окремій будівлі на проспекті Правди.

Приміщення найдавнішого в місті кінотеатру «Батьківщина» на вул. Столярова раніше належало сім’ї Юлії Тимошенко, а потім бізнесмену Михайлу Соколову. Станом на кінець лютого 2016 року власником будівлі є лондонська компанія «Vit Company LTD».

За даними «Наших грошей», до серпня 2015 р. власником «Vit Company LTD» була компанія «Space Group Limited» із Сейшельських островів. 21 серпня 2015 р. новим власником стала «Global Set Corporation» невідомої юрисдикції. Водночас директором лондонської фірми «Vit Company LTD» є українка Вікторія Хінцинська. У Дніпрі вона значиться ліквідатором ТОВ «Каттані» і ТОВ «Олбані» родини Ігоря Городницького, що володіє ПАТ «АБ «Радабанк».

Кінотеатр у ТРЦ «Караван» відкрився три роки тому. Кіно показує ТОВ «Мультиплекс-Черкаси» Миколи Мірзи та Костянтина Чернецького.

Микола Мірза – бізнесмен і діючий депутат Черкаської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка».

Костянтин Чернецький також депутат міськради в Черкасах від «БПП». Його батько Юрій Чернецький (раніше значився співвласником «Мультиплекс-Черкаси», що показує фільми) був віце-губернатором Черкащини і очолював КП «Черкаситеплоенерго».

У кінотеатрах «Мост-кіно» і «Материк» працює ТОВ «Кіно Тема», оформлене на кіпрську компанію «Елегрест ЛТД».

У ТРЦ «Даффі» кінопоказом займається ТОВ «КЦ Москва», де власниками є харків’яни Світлана Якимова і Микола Коваленко.

У кінотеатрі «Правда-кіно» працює ПрАТ «Правда-кіно» Тамари Авраменко і Романа Павлова.

«Наші гроші», 25 лютого 2016 року