Стартує реєстрація на фестиваль молодіжного кіно «Кінорейв»

Kinoreiv

10 травня 2018 року відкривається реєстрація на безкоштовні покази першого фестивалю молодіжного кіно «Кінорейв», який пройде у Києві, Маріуполі, Запоріжжі та Харкові.

До його програми увійшли п’ять німецьких повнометражних фільмів для аудиторії від 14 років. Фестиваль проводить Goethe-Institut в Україні в рамках Українсько-німецького року мов за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

На відкритті фестивалю у Києві буде показана стрічка «Кошмар» про дівчину Тіну та її повернення з рейву: пізно вночі вона зіштовхується з незвичайною потворною істотою. Режисер фільму, берлінець Акіз, особисто представить глядачам свій фільм.

Короткометражні роботи Акіза показувалися у галереї Saatchi та музеї MoMa, а також стали частиною фільму «The Antics Roadshow» Бенксі. Паралельно з кіно режисер займається скульптурою і живописом. «Кошмар» – його дебютний повнометражний фільм, який повинен відкрити «демонічну трилогію».

Також у програмі фестивалю на глядачів чекає підліткове роуд-муві «Гуд бай, Берлін!» від одного з головних німецьких режисерів сучасності – Фатіха Акіна, пригодницька стрічка «Амелі біжить» і призер Берлінале – «Вікторія» Себастьяна Шиппера, знята одним кадром.

На початку квітня організатори «Кінорейву» запропонували глядачам проголосувати за фільм, який доповнить програму фестивалю. Більшість голосів зібрала стрічка «Люби мене!». Головна героїня фільму, дівчина-підліток Сара, справжня бунтарка – але під цією маскою ховається вразлива та беззахисна душа.

Фестиваль молодіжного німецького кіно «Кінорейв» стартує у Києві, де пройде з 17 по 21 травня у кінотеатрі «Жовтень». З 21 по 23 травня покази заплановані в Маріуполі (кінотеатр «Київ»), Запоріжжі (кінотеатр «Байда-кіно») та Харкові (кінотеатр «Київ). Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Реєстрація відкрита на сайті www.kinorave.com.ua

«Артхаус Трафік», 10 травня 2018 року