Семінар «Основи фестивального просування фільмів: як, куди і, головне, навіщо податися молодим фільммейкерам»

Vidverti

11 березня 2013 року відбудеться семінар «Основи фестивального просування фільмів: як, куди і, головне, навіщо податися молодим фільммейкерам».

Учасники семінару:

– арт-директор Одеського міжнародного фестивалю Алік Шпилюк;
– програмний директор МКФ “Молодість” Денис Нікітенко;
– кінознавець Ірина Зубавіна;
– режисер, учасник Berlinale Talent Campus Дмитро Сухолиткий-Собчук;
– команда VIDVERTI.com.

Будуть розглянуті питання:

– Презентація проекту підтримки та просування молодого кіно VIDVERTI.com.
– Участь у кінофестивалях, як форма розвитку молодого кіно і медіа.
– Побудова фестивальної стратегії вашого фільму.
– Процес подання заявок.
– Погляд на відбір фільмів з фестивальної сторони (ОМКФ, МКФ “Молодість”).

Захід відбудеться в рамках проекту підтримки молодого кіно www.vidverti.com.

Онлайн-трансляція семінару vidverti.com – це некомерційний проект, який має на меті підтримку і фестивальне просування сучасного молодого кіно. Наше завдання – поділитись досвідом фестивального просування фільмів з кінематорафістами і допомогти їм заявити про себе. Проект буде сприяти налагодженню зв’язків кінофестивалів з творчими одиницями в Україні та СНД.

vidverti.com реалізовуватиметься у трьох напрямах:

– Реліз 2-х DVD-збірок українських короткометражних фільмів і їх просування на міжнародних кінофестивалях. Збірники матимуть назву “Українські. Молоді. Відверті”. Відбір до першої збірки відкрито. Дедлайн подачі – 10 березня 2013 року. Вихід збірки намічено на кінець березня. Фільми до розгляду мають обмеження за хронометражем (до 20 хв), створені 2012-2013 рр., країна виробництва Україна. Фільми не мають бути викладені у відкритому доступі в інтернеті. Надсилати посилання або DVD за контактними адресами: alla.dryzhak@vidverti.com, oksana.kazmina@vidverti.com.
– Проведення 3-х безкоштовних семінарів та онлайн-трансляцій, які ознайомлять слухачів із принципами фестивального просування фільмів.
– Створення веб-ресурсу www.vidverti.com, який дасть можливість подавати зареєстровані фільми на чисельні фестивалі України та СНД, користуючись єдиною онлайн-формою заявки. Водночас цей ресурс допоможе фестивалям більш широко заявити про себе, розширити географію та різноплановість контенту і систематизувати процес відбору фільмів.

Початок: 20:00.
Місце: Книгарня «Наш формат», пров. Бєлінського, 5.
Вартість: Безкоштовно.

vidverti.com – це некомерційний проект, який має на меті підтримку і фестивальне просування сучасного молодого кіно. Наше завдання – поділитись досвідом фестивального просування фільмів з кінематорафістами і допомогти їм заявити про себе. Проект буде сприяти налагодженню зв’язків кінофестивалів з тв…

За інформацією Platfor.ma