Прем’єра серіалу «Центральна лікарня» на «1+1» привернула високу увагу глядачів

1467977459

4 липня 2016 року на телеканалі «1+1» відбулась прем’єра нового мелодраматичного серіалу «Центральна лікарня» виробництва «1+1 Production».

За офіційним повідомленням телеканалу, перші дві серії пройшли з високими показниками, рейтинг серіалу склав 4,6%, частка – 15,8% (18–54, вся Україна). Таким чином, 4 липня серіал став найпопулярнішим телевізійним продуктом на українському телебаченні і з великим відривом лідирував у своєму слоті показу.

ТОП–10 каналів у слоті т/с «Центральна лікарня» представлено на фото.

У «1+1 Production» вже є декілька серіалів власного виробництва, що отримали значну увагу глядачів. «Останній москаль-2», «Хазяйка», «Все одно ти будеш мій» пройшли з високими показниками на «1+1», а перший сезон серіалу «Останній москаль» став найпопулярнішим продуктом останніх років на українському телебаченні.

«Центральна лікарня» – це 60-серійна мелодрама, адаптація новозеландського серіалу «Schortland street».

За сюжетом серіалу у центральну лікарню провінційного міста, де одним із лікарів-хірургів працює молода, гарна і вольова жінка Маргарита Сергіївна (Ольга Гришина), приїздить талановитий лікар-хірург Рустам (Ахтем Сеітаблаєв). Маргариту і Рустама пов’язує давній роман.

Режисер серіалу – Віра Яковенко, креативний продюсер – Олена Єрємєєва. Продюсери – Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна.

Спеціально для зйомок «Центральної лікарні» було збудовано павільйон декорацій, загальною площею 1300 кв.м.

Саундтрек «Любов тебе знайде» до серіалу «Центральна лікарня» написав Руслан Квінта, музичний продюсер «Голосу країни–6».