Україномовний серіал «Черговий лікар» буде продовжено

FilmUA

Телеканал «Україна» і компанія Film.ua приступають до зйомок другого і третього сезонів медичного драматичного серіалу українською мовою «Черговий лікар», повідомляє «Детектор медіа».

Серіал «Черговий лікар» став першою в історії українського телебачення україномовною драмою на медичну тематику. Зважаючи на успішний показ першого сезону, канал «Україна» вирішив знімати продовження серіалу.

«Незважаючи на відповідальний підхід авторської і знімальної групи до медичної частини серіалу, головними для глядача, звичайно ж, залишаються емоції, які він готовий отримувати від перегляду “Чергового лікаря”. Ми хочемо зробити продовження серіалу ще сильнішим, якіснішим. Історії стануть більш драматичними, інтригуючими», – розповіла продюсер каналу «Україна» Олена Канішевська про наступні сезони серіалу.

Виробництвом 80 нових епізодів для другого і третього сезонів «Чергового лікаря» продовжить займатися компанія Film.ua на замовлення телеканалу. Зйомки проекту пройдуть в Києві і розпочнуться вже в серпні.

«Ми раді, що нам вдалося створити продукт, що припав до душі аудиторії з різних куточків нашої країни. Вдвічі приємніше це усвідомлювати, адже “Черговий лікар” – перший повністю україномовний серіал. Реакція глядача ще раз доводить, що люди люблять вітчизняне кіно, не менше ніж зарубіжне. Тому для нас дуже важливо підтримувати і розвивати цей напрямок», – сказала директор департаменту просування бренду і продуктів каналу «Україна» Тетяна Свєтлова.

«Крок був безпрецедентним, дуже ризикованим, але, водночас, дуже прогресивним для всієї індустрії. Тому я дуже вдячна телеканалу “Україна”, що вони не побоялися ризикнути і стати засновником нового тренду, адже першим завжди важко. Успіх першого сезону “Чергового лікаря” і його високі рейтинги дозволили нам включити проект в каталог українських форматів UA Formats для продажів формату на зарубіжні ринки. Крім того, права на показ українського серіалу “Черговий лікар” вже продані в Казахстан, також ведуться переговори з іншими країнами», – сказала продюсер Film.ua Group Ірина Костюк.

Нагадаємо, прем’єра першого сезону серіалу «Черговий лікар» відбулася в ефірі телеканалу «Україна» в травні. Герої серіалу – чотири лікаря лікарні швидкої допомоги. У кожного з них своя історія приходу в медицину, і свої методи лікування. Хтось присвячує всього себе роботі, а комусь все ж вдається поєднувати улюблену справу із особистим життям.

Режисери серіалу – Костянтин Денисюк, Олександр Ануфрієв. Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Юлія Міщенко, Елла Бобленюк, Олена Канішевська. Оператор – Дмитро Оксамитний. Автор сценарію – Юлія Міщенко.

«Детектор медіа», 16 липня 2016 року